ورود به سایت:

آخرین اخبار:

بروز رسانی

بمنظور فراهم آوردن امکان استفاده حداکثری مشتریان محترم از وب سایت مجموعه و صرفه جویی در وقت و هزینه شما،مدیریت مجموعه جی اف سی نوید بروز رسانی کامل وب سایت را  می دهد.

آخرین اخبار صنعت مبلمان

 پانزدهمین نمایشگاه بین المللی تخصصی مبلمان در مشهد

 پانزدهمین نمایشگاه بین المللی تخصصی مبلمان در نمایشگاه بین المللی مشهد افتتاح می شود. به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا- منطقه خراسان، پانزدهمین نمایشگاه بین المللی تخصصی مبلمان، دکوراسیون، معماری داخلی، لوستر و روشنایی به صورت همزمان با پانزدهمین نمایشگاه بین المللی تخصصی ماشین آلات صنایع چوب، یراق آلات، ابزار، مواد اولیه و تجهیزات مبلمان از 25 آذر ماه در نمایشگاه بین المللی مشهد دایر می شود. در این نمایشگاه ها 200 شرکت توانمند در فضایی به مساحت 17 هزار متر مربع به ارائه محصولات و خدمات خود می پردازند

این نمایشگاه ها که تا 28 آذر ماه دایر است، هر روز از ساعت 16 الی 22 پذیرای عموم علاقه مندان خواهد بود 

همدان میزبان پانزدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان و لوستر

نمایشگاه مبلمان و لوستر از تاریخ سوم دی ماه شروع می شود و تا هشتم دی ماه سالجاری ادامه دارد و از ساعت 15:30 تا 21 پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.

به گزارش صبح الوند به نقل از روابط عمومی نمایشگاه های بین المللی همدان؛ یازدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان و لوستر در محل دائمی نمایشگاه های همدان برگزار می شود.

این نمایشگاه با هدف ارائه جدیدترین و به روزترین طرح های مبلمان و لوستر در طرح های مختلف از جمله طرح کلاسیک برگزار می شود.

نمایشگاه مبلمان و لوستر از تاریخ سوم دی ماه شروع می شود و تا هشتم دی ماه سالجاری ادامه دارد و از ساعت 15:30 تا 21 پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.

در این نمایشگاه افزون بر 70 غرفه از استانهای مختلف نیز شرکت می کنند که در این راستا شهروندان همدانی می توانند در فضای رقابتی انتخاب آسان و راحت تری برای تهیه مبل داشته باشند.

 

 

 

 

 

نمایش # 
عنوان نویسنده کلیک ها
سرویس خواب مدل البیز نوشته شده توسط Master 1578
سرویس خواب مدل ورساچه نوشته شده توسط Master 1817
سرویس خواب مدل میلان نوشته شده توسط Master 2066
تخت خواب Angry Birds نوشته شده توسط Master 1589
old fashion نوشته شده توسط Master 1364
old fashion نوشته شده توسط Master 1197
old fashion نوشته شده توسط Master 1104
old fashion نوشته شده توسط Master 1119
old fashion نوشته شده توسط Master 1086
old fashion نوشته شده توسط Master 965